Turniej Euro Kids 2016 w Siedlisku

W dniu 5.czerwca .2016 dwie  nasze drużyny brały udział w turnieju „Euro Kids - Siedlisko 2016” – turniej piłki nożnej dla orlików (roczniki 2005-2006) oraz żaków (roczniki 2007-2008).  Po przyjeździe na miejsce nastąpiło losowanie barw reprezentacji kraju, którego dzieci  reprezentowały i przekazanie flag i proporczyków. Nasze żaki wylosowały barwy Albanii, a orliki barwy Niemiec. Turniej okazał sie bardzo wymagający, rywalizowaliśmy w orlikach ze Zryw Zielona Góra, APF Falubaz Zielona Góra, MKS Nowe Miasteczko,GKS Siedlisko.  ponadto w turnieju brały udział drużyny z Korony Wschowa, Sprotavi Szprotawa, Arki Nowa Sól, Promienia Żary,  Mar-Goll Sława. Druzyna orlików zajęła ósme miejscu, a żaki po serii rzutów karnych przegrali walkę o piąte miejsce. TURNIEJ w kat. Orlik) wygrywa Polska reprezentowana w zawodach przez Akademię Piłkarską Falubaz. W kategorii Żak tryumfuje Anglia w barwach której grała Arka Nowa Sól. Czyżby finał Polska - Anglia?