Żaki SKP Kisielin gościnnie na Towarzyskim turnieju przed Derbami żużlowymi Falubazu Zielona Góra i Stali Gorzów Wlkp.

Dzięki uprzejmości UKP Falubaz Zielona Góra w dniu 22 maja 2016 r. SKP Kisielin miało przyjemność wystąpić przed szeroką publicznością przed derbami żużlowymi Falubazu Zielona Góra i Stali Gorzów Wlkp. W turnieju udział wzięły maluchy (chłopcy i dziewczynki) z klubów UKP Falubaz Zielona Góra, AP Murawskiego i SKP Kisielin w rocznikach 2008-2010. Turniej odbywał się w formule zabawowej "każdy z każdym" na małym boisku przy ilości graczy 3+1. Kluby miały zatem po dwie drużyny, aby każdy uczestnik turnieju mógł nacieszyć się grą. Następnie odbyły się mecze o V, III i I miejsce. Po zaciętej walce walce nasz klub SKP Kisielin zajął I miejsce i wywalczył Puchar Prezesa Flaubazu Zielona Góra. Nagrodą była możliwość wspólnego obejrzenia derbowego meczu Falubazu Zielona Góra i Stali Gorzów Wlkp.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie organizatorom turnieju.

Powiązana galeria: