Całkiem niezły początek Orlików z Piastem Czerwieńsk

Również w Kategorii Orlik (Rocznik 2006 i młodsi) w dniu 12 września odbył się pierwszy mecz ligowy LZPN Podokręgu Zielona Góra (Grupa II).

Należy nadmienić, że od tej rundy zmienił się system rozgrywek w tej kategorii wiekowej. Dotychczas rywalizacja odbywała się systemie turniejowym. W takim turnieju, którego organizatorem był kolejno każdy zespół, rozgrywane były krótkie mecze „każdy z każdym”. Od tej rundy, zamiast turniejów, rozgrywane są pojedyncze mecze 4x15min.

Pierwszym przeciwnikiem "świętych"- SKP Kisielin był Piast Czerwieńsk. W wyjazdowym meczu nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania, pokonując pewnie zespół gospodarzy 13:4.

Następny mecz już 19 września w poniedziałek o godz. 17.30 w Starym Kisielinie. SKP zmierzy się z AP II M. Murawskiego Zielona Góra

Serdecznie zapraszamy na następne spotkania.