Pierwszy turniej Żaków zaliczony na Piątkę

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy o wynikach pierwszego ligowego turnieju LZPN Podokręgu Zielona Góra (Grupa II) w Kategorii Żak (Rocznik 2008 i młodsi).

Pierwszy turniej, którego gospodarzem był klub Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego Zielona Góra, odbył się w czwartek w dniu 8 września br. na boisku trawiastym w Zielonej Górze przy ul. Amelii.

Dla pięciu spośród dziewięciu naszych Żaczków był to pierwszy turniej ligowy, nie tylko w tej rundzie, ale w ogóle w życiu. Chłopcy jednak zaprezentowali się z dobrej strony. W rozegranych 3 meczach zaliczyliśmy dwa zwycięstwa 6:2 i 9:1 oraz jeden remis 1:1, plasując się na drugim miejscu za UKS Falubaz, który z taką samą ilością punków strzelił o 1 bramkę więcej, tracąc przy tym 2 bramki mniej.

Następny turniej już 18 września w niedzielę o godz. 14.00 w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej (nawierzchnia sztuczna).

Serdecznie dziękujemy rodzicom za doskonały doping i zapraszamy na następne zmagania naszych młodych piłkarzy.