3kolejka Zielona Góra: I liga okręgowa A1 Junior

Mecz wyjazdowy do Gubina został rozegrany w niedzielne przedpołudnie i można powiedzieć, że było to "zimny prysznic" na  głowy naszych zawodników. dosłownie i w przenośni. Pojedynek był rozgrywany przy cięgle padającym deszczu, i to my "goniliśmy" wynik, bo gospodarze prowadzili po pierwszej połowie 1:0. Druga połowa to już trochę lepsza gra naszego zespołu doprowadzamy do remisu, ale to wszystko na co było nas stać. Jeszcze raz potwierdziła się zasada,  że punkty można liczyć dopiero po meczu, potwierdzają to też wyniki pozostałych meczów naszej ligi http://www.lubuskizpn.pl/extranet/?action=getTimeSchedulesList&play_id=12810  i jak widzimy żadna  drużyna łatwo skóry nie sprzeda.