2kolejka Zielona Góra: I liga okręgowa A1 Junior

Drugi mecz ligowy i druga wygrana, oby tylko ktoś nie pomyślał że było łatwo.

Mecz był w miarę wyrównanym pojedynkiem i potwierdził ze jeszcze dużo pracy przed mami. Cieszy fakt, że pomimo kilku braków kadrowych z podstawowego składu zmiennicy podołali presji, choć nie ustrzegli się kilku błędów. Po jednym z nich (niefrasobliwe wybicie piłki pod nogi przeciwnika) straciliśmy bramkę na 1:1.

Szalę zwycięstwa przechyliliśmy w drugiej połowie i trzeba sobie powiedzieć, że możliwość dokonania kilku zmian była kluczowa dla wyniku spotkania, Po przerwie strzelamy dwie bramki (jedna z kontrowersyjnego rzutu karnego) ustalając wynik meczu ze Sprotavią Szprotawa na 3:1 .

Brawo za frekwencję i bierzemy się za jakość !!!!