Żaki na halowym turnieju "Gramy bez presji wyników i tabel"

W niedzielę 19 lutego 2017 r. nasi chłopcy w kategorii Żak wzięli udział w halowym turnieju towarzyskim pod hasłem "Gramy bez presji wyników i tabel" zorganizowanym przez UKS AP Falubaz Zielona Góra.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn: dwie drużyny gospodarzy z UKS AP Falubaz Zielona Góra, PMKS Zryw Zielona Góra, UKS AP Falubaz Szprotawa oraz dwie drużyny z SKP Kisielin.

Turniej przebiegał w atmosferze zabawy i radości z samej gry. Zgodnie z złożeniami organizatorów celem turnieju był rozwój świadomych decyzji przez zawodników poprzez brak ingerencji trenerów w grę, rozwój inteligencji piłkarskiej poprzez zasady FUNINO Horsta Weina, wpajanie zasad fair play: zawodnicy sami sędziują, brak presji wyników i tabel - wszyscy są zwycięzcami, nagrodą jest gra w piłkę.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie oraz drużynom za współzawodnictwo.

Podziękowania należą się również rodzicom za dopingowanie naszych „Małych piłkarzy”.