TYM RAZEM MŁODZIKI BEZ PUNKTÓW

Dzisiaj drużyna młodzików rozegrała mecz 2 kolejki Zielona Góra: II liga okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA" Grupa 1

przegrywamy z APFalubaz 2:1 (2:0) i choć trzy punkty zapisze sobie przeciwnik, to był to mecz po którym nie musimy się wstydzić. To my w drugiej połowie byliśmy drużyną dominującą i fakt że straciliśmy w pierwszej połowie dwie bramki świadczy o  braku wiary w swoje umiejętności. Natomiast bardzo martwi, że zmuszeni byliśmy sobie radzić  w bardzo uszczuplonym składzie, bez bramkarza i zawodników rezerwowych. Szkoda że taki termin -  godziny poranne Palmowej Niedzieli -  wyznaczyli gospodarze, no ale to ich prawo. Już niedługo rewanż w Kisielinie i oby w pełnym składzie.

Dzisiaj zagraliśmy w składzie: Damian Batura (Mateusz Kłusek),  Mateusz Metrykowski, Mateusz Gmur, Miłosz Troszczyński,Marcin Bania, Rafał Kobierski, Javi Pamięta, Franek Siniawski.

P.S. Mateusz Kłusek pomimo kontuzji wspomógł zespól w drugiej połowie na pozycji bramkarza.

Wszystkim dziękujemy z walkę do ostatniego gwizdka.