NA INAUGURACJE sezonu 2016/2017 ODRA Nietków

Koniec wakacji zbliża się nieuchronnie i już w najbliższy weekend rozpoczynamy piłkarski sezon 2016/2017.

Szkoda tylko,że nie wszyscy uczestniczą w treningach, które wznowiliśmy od początku sierpnia.

Boisko zweryfikuje nasze starania już 3 września  (sobota) godz.11.00 na boisku w Starym Kisielinie pierwszy mecz ligowy w kategorii młodzika (roczn. 2004/2005 i 2006).

Przeciwnikiem będzie dobrze nam znana ze zmagań z poprzedniego sezonu drużyna Odry Nietków.  W tej rundzie będziemy rywalizować w okręgowej lidze D1 Młodzik Grupa 5 a pozostali przeciwnicy to UKS AP Falubaz ZIELONA GÓRA; PARAFIALNY MKS ZRYW Z.G., KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA; ARKA II NOWA SÓL Proszę o zapoznanie się z terminami pozostałych meczy w odpowiednich zakładkach dotyczących poszczególnych kategorii wiekowych - orlik i żak już wkrótce uaktualnienie.

Zapraszamy do kibicowania