JUNIORZY I MŁODZIKI inkasują po 3 pkt.

Za nami kolejne mecze rundy wiosennej sezonu 2016/17

W sobotę drużyna młodzików rozegrała mecz ligowy w Czerwieńsku.

6 kolejka Zielona Góra: II liga okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA" Grupa 1

Kadra meczowa trochę zmieniona, absencje niektórych z powodu wyjazdu na GP, i choroba Frania, pozwoliła na sprawdzenie się  chłopaków z grupy od niedawna z trenerem Zygmuntem. I choć wynik pozytywny wygrywamy 1:3 po raz kolejny przekonujemy się, że łatwych meczy w tej grupie nie ma.

Relacja i skład zespołu:https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/piast-czerwiensk,skp-kisielin,1583278.html

W niedzielę drużyna juniorów grała na własnym obiekcie.

Do Kisielina na mecz 9 kolejki Zielona Góra: I liga okręgowa A1 Junior (RW) przyjechała zespół Formacja Port 2000.

Z drużyną Formacji zmierzyliśmy się już tej wiosny na ich obiekcie wygrywając 1:5, stąd można było spodziewać się łatwego meczu. Po raz kolejny okazuje się, że nikt nie odda punktów "za darmo"- chyba że, ale to może w późniejszych newsach - i tym razem trzeba się było wykazać pełna determinacja, aby dopisać kolejne punkty.  Mecz powinniśmy wyjaśnić już w pierwszej połowie, ale NIE WYKORZYSTUJEMY kilka 100% okazji. No i jeżeli pierwszą połową, pomimo tylu niewykorzystanych sytuacji można uważać za pozytywna (strzelamy dwa gole), to o drugiej chciałoby się jak najszybciej zapomnieć. Gra nasza była bardzo chaotyczna i nie dawała żadnych efektów bramkowych i jak do tego dodamy niesportowe zachowanie niektórych zawodników drużyny przyjezdnej to można stwierdzić,ze  mecz okazał sie z "tych trudnych". Faktem jest, że tym razem zmuszeni byliśmy radzić sobie w bardzo okrojonym składzie (GP wW-wie i inne) i to jest jedyny pozytyw (wygrana) tego meczu.

Relacja i składy: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/drzonkowianka-racula,formacja-port-2000,1580985.html

JUŻ W SOBOTĘ KOLEJNE MECZE.

ZAPRASZAMY NA Kompleks boisk w Starym Kisielinie.