III Turniej Orlików w Nietkowie.- grupa1 (mistrzowska)

III  Turniej Orlików w Nietkowie.- grupa1 (mistrzowska)

Dzisiaj w Nietkowie rozegrano trzeci turniej orlików w grupie I mistrzowskiej. Niestety tak jak przed tygodniem nie pojechaliśmy w pełnym składzie. Tym razem rozchorował się bramkarz  (Lama), a Mateusz (Mati)  nie wiadomo z jakich powodów nie wstawił się na zbiórkę. Na szczęście Szymon dotarł na turniej, przerywając rodzinny weekend - słowa uznania dla rodziców - i tym samym mogliśmy przystąpić do turnieju w pełnym składzie.  Trzeci turniej i znów nowe ustawienie z Damianem w bramce i jednym rezerwowym.

Zdobyte cztery punkty pozwoliły nam pozostać dalej w grze, choć trochę boli porażka z gospodarzami 4;3, bo to my jeszcze 5 min przed końcem meczu prowadziliśmy 3:1,  Mecz z chłopakami Ukp był bardzo zacięty, a remis można uznać za sprawiedliwy. kto awansuje do dalszych rozgrywek zadecyduje turniej 16 maja, którego gospodarzem będzie nasz klub i miejmy nadzieje, że tym razem trener będzie mógł skorzystać z wszystkich swoich podopiecznych.

Warto jeszcze wspomnieć o super organizacji turnieju, który zakończył się wspólnym grillem.